.
.
<<  Firma Profili  >>

2003 yılından bu güne hizmet verem firmamız 2010 yılında Aslan Grup zemin yapı sistemleri olarak uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Aslan Grup" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Kullandığımız malzemelerin kalitesi tercih edilenler tarafında bilinirken, uygulamayı ise tarafımızca en iyi bir şekilde hatasız ve kaliteli olarak yapılacağını da bize güvenerek tecrübe edinmişlerdir.

 

Hizmet halkamızın içinde;

 

Pvc zemin kaplamaları, lamine zemin kaplamaları, laminant zemin kaplamaları ve karo halı zemin kaplamaları yer almaktadır.

 

Referanslarımız yaptığımız işlerin kalite ve kusursuzluğunu ortaya koymaktadır.

 

Amacımız;

 

Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için, müşterilerimizin zamanını iyi değerlendirmek ve çalışma programındaki özen ve itinaya dikkat etmektir. Firmamız için en önemli Müşteri Memnuniyeti'dir. Müşteri memnuniyetinin ürün ve hizmeti satarken gösterilen güler yüz ile sınırlı kalmadığı aynı zamanda uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz.

 

Firmamızın siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu ürünlerin tümü standart gereği olması gereken belgelere sahip, kaliteli, dayanıklı ve üretici firmaların garantisi altına alınmaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

     
               Aslan Grup  
             Yönetim Kurulu Başkanlığı  

 

www.aslangrup.com.tr | info@aslangrup.com.tr • Copyright © ASLAN GRUP Pvc Zemin Kaplamaları KONYA